Характерики:
Матеріал: Турецька екожа преміум якості;
Фурнітура: метал;
Перегляд: сумка- гакзак (можна носити як звичайний рюкзак на спині або як сумку на плечі);
Дизайн: у стилі Луї Вітон;
Всередині перегородка з кишені на блискавиці, яка розділяє внутрішню частину рюкзака на два відділи;
Розміри:
Висота: 32 см;
Ширина: 26 см;
Глибина: 12 см;
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 700 г |
| Висота | 32 см |
| Ширина | 26 см |
| Глибина | 12 см |
| Вікова група | Доросла |
| Матеріал | Екошкіра |
| Тип | Міський |
| Стать | Жіноча |
| Колір | Коричневий |
| Стан | Новий |
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Турция |
| Возрастная группа | Взрослая |
| Материал | Искусственная кожа |
| Тип | Городской |
| Пол | Женский |
| Цвет | Коричневый |
| Состояние | Новое |
| Производитель | Doros |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип сумки | рюкзак |
| Доставка | да |
| большой асортемент | да |
| доступная цена | да |
| Гарантия | да |
Информация для заказа
- Цена: 1 300 ₴











