Модний жіночий гаманець з вишивкою квітами на блискавці Характеристики: Матеріал: екошкіра; Довжина: 19 см; Ширина: 9,5 см; Товщина: 4 см;
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 200 г |
| Ширина | 95 мм |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 195 мм |
| Матеріал | Екошкіра |
| Тип | Клатч |
| Стать | Жіноча |
| Товщина | 40 мм |
| Колір | різні (уточняйте у менеджера) |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Модний жіночий гаманець клатч із вишивкою квітами на блискавці |
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Материал | Искусственная кожа |
| Тип | Кошелек |
| Пол | Женский |
| Застежка | Молния |
| Цвет | Разные цвета |
| Расположение | Горизонтальное |
| Состояние | Новое |
| Расположение монетницы | Внутри |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип сумки | клатч |
| Доставка | да |
| большой асортемент | да |
| доступная цена | да |
| Гарантия | да |
Информация для заказа
- Цена: 600 ₴










