Стильна жіноча міні сумочка клатч YSL з ланцюжком, маленька сумка з віночком брелоком чорна люкс якість Характеристики: Матеріал: екошкіра преміум якості; Добре тримає форму; Довжина: 24 см; Ширина на основі: 8,5 см; Висота: 16 см; Ремінець: ланцюжок+вставка з екошкіри (максимальна довжина 145 см); Якісна металічна фурнітура.
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Підкладка | Так |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Висота | 160 мм |
| Ручки | Дві |
| Довжина плечового ременя | 1200 мм |
| Упаковка засобу | Пакетик |
| Вид шкіри за способом обробки | Пресована |
| Матеріал | Екошкіра |
| Розмір | Малий |
| Ширина | 85 мм |
| Форма | Прямокутна |
| Тип сумки | Клатч |
| Вид шкіри | Екошкіра |
| Стиль | Класичний |
| Жорсткість | М'яка |
| Колір | Чорний, молочний |
| Тип застежки | Магніт |
| Плечовий ремінь | Так |
| Довжина | 240 мм |
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Состояние | Новое |
| Узоры и принты | Без узоров и принтов |
| Упаковка средства | Пакетик |
| Материал | Искусственная кожа |
| Размер | Малый |
| Форма | Прямоугольная |
| Тип сумки | Клатч |
| Стиль | Молодежный |
| Жесткость | Мягкая |
| Цвет | Черный |
| Тип застежки | Магнит |
| Плечевой ремень | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Доставка | да |
| большой асортемент | да |
| доступная цена | да |
| Гарантия | да |
Информация для заказа
- Цена: 1 100 ₴











