Модна жіноча міні сумочка клатч у стилі Зара, маленька сумка Zara люкс якість
Характеристики:
Матеріал: якісна та щільна екошкіра, без стороннього запаху;
Добре тримає форму навіть порожню;
Довжина: 20 см;
Ширина за основою: 8,5 см;
Висота: 16 см;
Логотип — металева бляшка;
Якісна металева фурнітура;
Плечовий ремінь на карабінах входить до комплекту;
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Jacobs |
| Форма | Полукругла |
| Розмір | Середній |
| Стиль | Універсальний |
| Матеріал | Екошкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Одна |
| Плечовий ремінь | Так |
| Візерунки і принти | без |
| Висота | 160 мм |
| Довжина | 210 мм |
| Ширина | 85 мм |
| Довжина плечового ременя | 1200 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка засобу | Пакетик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Жіноча каркасна міні- сумочка на плече в стилі Zara |
| Колір | Молочний ,чорний |
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Тип сумки | Клатч |
| Форма | Полукруглая |
| Размер | Средний |
| Стиль | Молодежный |
| Материал | Искусственная кожа |
| Цвет | Черный |
| Жесткость | Средней жесткости |
| Подкладка | Да |
| Ручки | Одна |
| Плечевой ремень | Да |
| Узоры и принты | Без узоров и принтов |
| Длина плечевого ремня | 1200 мм |
| Состояние | Новое |
| Упаковка средства | Пакетик |
| Производитель | Jacobs |
Информация для заказа
- Цена: 1 100 ₴











