Жіноча міні сумочка клатч на плече з ланцюжком, маленька сумка YSL Характеристики: Матеріал: екошкіра преміум якості; Добре тримає форму; Довжина: 23 см; Ширина на основі: 7,5 см; Висота: 15 см; Ремінець: ланцюжок+вставка з екошкіри (максимальна довжина 145 см); Якісна металічна фурнітура.
| Основні | |
|---|---|
| Тип сумки | Клатч |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Малий |
| Стиль | Класичний |
| Матеріал | Екошкіра |
| Вид шкіри | Екошкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Пресована |
| Колір | Чорний |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Магніт |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Дві |
| Плечовий ремінь | Так |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Висота | 150 мм |
| Довжина | 230 мм |
| Ширина | 75 мм |
| Довжина плечового ременя | 1200 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка засобу | Пакетик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Жіноча міні сумочка клатч на плече з ланцюжком, маленька сумка YSL |
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Тип сумки | Клатч |
| Форма | Квадратная |
| Размер | Средний |
| Стиль | Классический |
| Материал | Искусственная кожа |
| Цвет | Черный |
| Тип застежки | Молния |
| Подкладка | Да |
| Ручки | Одна |
| Плечевой ремень | Да |
| Узоры и принты | Без узоров и принтов |
| Длина плечевого ремня | 1200 мм |
| Состояние | Новое |
| Упаковка средства | Пакетик |
| Тип | Клатч |
| Пол | Женский |
| Пользовательские характеристики | |
| Доставка | да |
| большой асортемент | да |
| доступная цена | да |
| Гарантия | да |
Информация для заказа
- Цена: 1 000 ₴










