Жіноча лакова сумочка Кенгуру рептилія, міні сумка під рептилію Характеристики Матеріал: якісна лакова екошкіра; Висота: 16 см; Ширина: 24 см; Глибина на основі: 13 см; Лямки регулюються;
| Основні | |
|---|---|
| Форма | Циліндрична |
| Матеріал | Екошкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Лакова |
| Колір | Червоний, чорний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Дві |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 160 мм |
| Довжина | 240 мм |
| Ширина | 130 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка засобу | Пакетик |
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Тип сумки | Наплечная/Седельная |
| Форма | Цилиндрическая |
| Размер | Большой |
| Стиль | Классический |
| Материал | Искусственная кожа |
| Цвет | Черный |
| Тип застежки | Молния |
| Подкладка | Да |
| Ручки | Две |
| Плечевой ремень | Да |
| Узоры и принты | Змеиный принт |
| Состояние | Новое |
| Упаковка средства | Пакетик |
| Пользовательские характеристики | |
| Доставка | да |
| большой асортемент | да |
| доступная цена | да |
| Гарантия | да |
Информация для заказа
- Цена: 1 400 ₴











