Жіночий міський рюкзак Кенгуру прогулянковий невеликий рюкзачок для дівчат
Стильний і модний жіночий міський рюкзак, ідеальний варіант для повсякденного використання, дуже зручний і практичний
Характеристики
Матеріал: якісна екошкіра;
Висота: 32 см;
Ширина: 24 см;
Глибина за основою: 11 см;
Лямки регулюються;
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Доросла |
| Стать | Жіноча |
| Тип | Міський |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Колір | Синій, чорний |
| Глибина | 13 см |
| Висота | 30 см |
| Ширина | 26 см |
| Вага | 600 г |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Модний жіночий рюкзак Кенгуру, стильний рюкзачок для дівчат |
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Doros |
| Возрастная группа | Взрослая |
| Пол | Женский |
| Тип | Городской |
| Материал | Искусственная кожа |
| Цвет | Синий |
| Узоры и принты | Без узоров и принтов |
| Состояние | Новое |
| Основные атрибуты | |
| Форма | Прямоугольная |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип сумки | рюкзак |
| Доставка | да |
| большой асортемент | да |
| доступная цена | да |
| Гарантия | да |
Информация для заказа
- Цена: 1 300 ₴











