Оригінальна жіноча сумка на плече чорно-біла комбінована жіноча сумочка екошкіра біла чорна, стильний зовнішній вигляд
Характеристики:
Матеріал: якісна та щільна екошкіра, добре тримає форму завдяки каркасу;
Довжина: 32 см;
Ширина за основою: 14 см;
Висота: 21 см;
Висота ручок: 14 см;
Плечовий ремінь — у комплекті, знімний на карабінах (максимальна довжина 120 см — регулюється);
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 200 мм |
| Ширина | 140 мм |
| Довжина | 280 мм |
| Матеріал | Екошкіра |
| Ручки | Дві |
| Форма | Трапеція |
| Плечовий ремінь | Так |
| Стиль | Класичний |
| Візерунки і принти | Геометричний візерунок |
| Вид шкіри | Екошкіра |
| Упаковка засобу | Пакетик |
| Колір | Чорний |
| Розмір | Середній |
| Підкладка | Так |
| Довжина ручок | 120 мм |
| Стан | Новий |
| Тип застежки | Блискавка |
| Вид шкіри за способом обробки | Пресована |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип сумки | Наплічна/Седельна |
| Довжина плечового ременя | 1200 мм |
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Тип сумки | Наплечная/Седельная |
| Форма | Трапеция |
| Размер | Средний |
| Стиль | Классический |
| Материал | Искусственная кожа |
| Цвет | Красный |
| Жесткость | Средней жесткости |
| Подкладка | Да |
| Ручки | Две |
| Плечевой ремень | Да |
| Узоры и принты | Геометрический узор |
| Длина плечевого ремня | 1200 мм |
| Состояние | Новое |
| Упаковка средства | Пакетик |
| Пол | Женский |
| Пользовательские характеристики | |
| Доставка | да |
| большой асортемент | да |
| доступная цена | да |
| Гарантия | да |
Информация для заказа
- Цена: 1 300 ₴











