Жіноча міні сумочка - вишивка квіточки, маленька сумка на плече з квітами вишивкою чорна
Характеристики:
Матеріал: якісна та щільна екошкіра, без стороннього запаху;
Добре тримає форму навіть порожню;
Довжина: 21 см;
Ширина за основою: 11 см;
Висота: 16 см;
Плечовий ремінь у комплекті (на карабінах);
Малюнок — вишивка;
| Основні | |
|---|---|
| Форма | Прямокутна |
| Стиль | Класичний |
| Колір | Чорний |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Відділення | 2 основних, Зовнішня кишеня на застібці |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Одна |
| Висота | 160 мм |
| Довжина | 210 мм |
| Ширина | 110 мм |
| Довжина плечового ременя | 1200 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка | Пакетик |
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Тип сумки | Наплечная/Седельная |
| Форма | Прямоугольная |
| Размер | Средний |
| Стиль | Классический |
| Материал | Искусственная кожа |
| Цвет | Черный |
| Жесткость | Средней жесткости |
| Тип застежки | Молния |
| Подкладка | Да |
| Ручки | Одна |
| Плечевой ремень | Да |
| Узоры и принты | Цветочный принт и растительные узоры |
| Длина плечевого ремня | 1200 мм |
| Состояние | Новое |
Информация для заказа
- Цена: 1 100 ₴











