Стильний і модний жіночий рюкзак, ідеальний варіант для повсякденного використання, дуже зручний і практичний
Характеристики
Матеріал: якісна екошкіра;
Висота: 31 см;
Ширина: 31 см;
Глибина на основі: 14 см;
Сумка-рюкзак (плечовий ремінь на карабінах);
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Доросла |
| Стать | Жіноча |
| Тип | Міський |
| Матеріал | Екошкіра |
| Колір | Чорний ,коричневий, бірюзовий ,червоний |
| Глибина | 14 см |
| Висота | 31 см |
| Ширина | 31 см |
| Вага | 600 г |
| Візерунки і принти | Тваринні принти |
| Стан | Новий |
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Возрастная группа | Взрослая |
| Пол | Женский |
| Тип | Городской |
| Материал | Искусственная кожа |
| Цвет | Разные цвета |
| Узоры и принты | Без узоров и принтов |
| Состояние | Новое |
| Производитель | Doros |
Информация для заказа
- Цена: 1 300 ₴











