Сумка виготовлена зі штучної шкіри, застібається на блискавку
Сумка має два відділи, один великий і один маленький, перегородку на блискавці та 3 кишені, одна з яких на блискавці
На фасаді 4 кишені на блискавці та ззаду сумки кишеня на блискавці
У комплекті є регульований ремінь завдовжки 120 см дина ручок 49 см
Розмір сумки 41*28*12,5 см
| Основні | |
|---|---|
| Тип сумки | Наплічна/Седельна |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Великий |
| Стиль | Класичний |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Колір | Коричневий, сірий, чорний |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | Потайна кишеня на блискавці, 2 основних, Перегородка на блискавці, Відділення для дрібних грошей, Зовнішня кишеня на застібці, Відділення для телефону |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Дві |
| Плечовий ремінь | Так |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Висота | 280 мм |
| Довжина | 410 мм |
| Ширина | 125 мм |
| Довжина ручок | 490 мм |
| Довжина плечового ременя | 1200 мм |
| Стан | Новий |
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Тип сумки | Наплечная/Седельная |
| Форма | Прямоугольная |
| Размер | Большой |
| Стиль | Универсальный |
| Материал | Искусственная кожа |
| Цвет | Коричневый |
| Жесткость | Средней жесткости |
| Тип застежки | Молния |
| Подкладка | Да |
| Ручки | Две |
| Плечевой ремень | Да |
| Узоры и принты | Без узоров и принтов |
| Длина плечевого ремня | 1200 мм |
| Состояние | Новое |
| Упаковка средства | Пакетик |
Информация для заказа
- Цена: 1 000 ₴











