Матеріал штучна шкіра
Сумка має два відділу на блискавках і 2 кишені, одна з яких на блискавці Є кишеня ззаду
Довжина ременя 115 см
Розмір сумки 20,5*18,5*10,5 см
| Основні | |
|---|---|
| Тип сумки | Наплічна/Седельна |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Середній |
| Стиль | Класичний |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Колір | Сірий ,чорний |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | Зовнішня кишеня на застібці, Потайна кишеня на блискавці, Відділення для телефону, 2 основних, Відділення для дрібних грошей |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Дві |
| Плечовий ремінь | Так |
| Оздоблення та прикраси | Брелок |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Висота | 185 мм |
| Довжина | 205 мм |
| Ширина | 105 мм |
| Довжина плечового ременя | 1150 мм |
| Стан | Новий |
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Тип сумки | Наплечная/Седельная |
| Форма | Прямоугольная |
| Размер | Средний |
| Стиль | Классический |
| Материал | Искусственная кожа |
| Цвет | Черный |
| Жесткость | Средней жесткости |
| Тип застежки | Молния |
| Подкладка | Да |
| Ручки | Две |
| Плечевой ремень | Да |
| Отделка и украшения | Брелок |
| Длина плечевого ремня | 1150 мм |
| Состояние | Новое |
| Упаковка средства | Пакетик |
| Пользовательские характеристики | |
| Доставка | да |
| большой асортемент | да |
| доступная цена | да |
| Гарантия | да |
Информация для заказа
- Цена: 1 200 ₴








