Характеристики: Матеріал: високоякісна турецька еко-шкіра (щільна) + натуральна замша; Закривається на блискавку та магніти; Усередині 1 основне відділення на блискавці та 2 відділення всередині з боків на магнітах; Фурнітура: метал; У комплекті 1 ручка (не знімна) та плечовий ремінь: еко шкіра на карабінах; Довжина ременя ручки: 41 см; Довжина плечового ременя: 120 см; Довжина: 21,5 см; Висота: 20 см; Ширина на основі: 12 см;
| Основні | |
|---|---|
| Форма | Квадратна |
| Розмір | Середній |
| Стиль | Класичний |
| Матеріал | Натуральна замша |
| Колір | Чорний |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Одна |
| Плечовий ремінь | Так |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Висота | 200 мм |
| Довжина | 215 мм |
| Ширина | 120 мм |
| Довжина ручок | 410 мм |
| Довжина плечового ременя | 1200 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка засобу | Пакетик |
| Виробник | Корс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Жіноча замшева сумка в стилі Майкл Корс чорна, міні сумочка натуральна замша Michael Kors |
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Корс |
| Тип сумки | Деловая |
| Форма | Прямоугольная |
| Размер | Средний |
| Стиль | Молодежный |
| Материал | Натуральная замша |
| Цвет | Черный |
| Жесткость | Средней жесткости |
| Тип застежки | Магнит |
| Ручки | Одна |
| Плечевой ремень | Да |
| Узоры и принты | Без узоров и принтов |
| Длина плечевого ремня | 1200 мм |
| Состояние | Новое |
| Упаковка средства | Пакетик |
| Пользовательские характеристики | |
| Доставка | да |
| большой асортемент | да |
| доступная цена | да |
| Гарантия | да |
Информация для заказа
- Цена: 1 400 ₴









