Жіноча сумка з тисненням чорна, сумочка на плече з натуральної замші Характеристики: Матеріал: натуральна замша + екошкіра преміум якості; Добре тримає форму; Довжина: 28 см; Ширина на основі: 11 см; Висота: 23 см; Ремінець: екошкіра; Якісна металічна фурнітура.
| Основні | |
|---|---|
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Натуральна замша |
| Вид шкіри | Екошкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Тиснена |
| Колір | Чорний |
| Жорсткість | М'яка |
| Тип застежки | Блискавка |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Дві |
| Висота | 230 мм |
| Довжина | 280 мм |
| Ширина | 110 мм |
| Довжина плечового ременя | 1200 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка | Пакетик |
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Тип сумки | Наплечная/Седельная |
| Форма | Прямоугольная |
| Размер | Средний |
| Стиль | Универсальный |
| Материал | Натуральная замша |
| Цвет | Черный |
| Жесткость | Мягкая |
| Тип застежки | Молния |
| Подкладка | Да |
| Ручки | Две |
| Плечевой ремень | Да |
| Узоры и принты | Абстрактный принт |
| Длина плечевого ремня | 1200 мм |
| Состояние | Новое |
| Упаковка средства | Пакетик |
Информация для заказа
- Цена: 1 400 ₴









