Жіноча сумка бананка на грудях зі стразами, міні сумочка бананка з камінцями Характеристики: Матеріал: екошкіра; Висота: 16 см; Довжина: 23 см; Глибина: 10 см; Якісна металічна фурнітура.
| новні | |
|---|---|
| Матеріал | Екошкіра |
| Колір | Чорний |
| Висота | 160 мм |
| Довжина | 230 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Жіноча сумка бананка на груди зі стразами, міні сумочка бананка з камінчиками |
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Тип сумки | Бананка |
| Форма | Мешочек |
| Размер | Малый |
| Стиль | Casual |
| Материал | Искусственная кожа |
| Цвет | Черный |
| Тип застежки | Молния |
| Подкладка | Да |
| Ручки | Нет |
| Плечевой ремень | Да |
| Состояние | Новое |
| Упаковка средства | Пакетик |
| Пользовательские характеристики | |
| Доставка | да |
| большой асортемент | да |
| доступная цена | да |
| Гарантия | да |
Информация для заказа
- Цена: 800 ₴











