Сумка виготовлена зі штучної шкіри, застібається на блискавку
Сумка має один відділ і 3 кишені, одна з яких на блискавці
На фасаді 2 кишені на блискавці, ззаду сумки кишеня на блискавці
Довжина регульованого ременя 140 см
Розмір сумки 31*33*12,5 см
| Основні | |
|---|---|
| Тип сумки | Наплічна/Седельна |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Середній |
| Стиль | Класичний |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Колір | Чорний, зелений, бардо |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | Потайна кишеня на блискавці, Зовнішня кишеня на застібці, Відділення для телефону, 1 основний, Відділення для дрібних грошей |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Немає |
| Плечовий ремінь | Так |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Висота | 330 мм |
| Довжина | 310 мм |
| Ширина | 125 мм |
| Довжина плечового ременя | 1400 мм |
| Стан | Новий |
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Тип сумки | Наплечная/Седельная |
| Форма | Прямоугольная |
| Размер | Средний |
| Стиль | Молодежный |
| Материал | Искусственная кожа |
| Цвет | Черный |
| Тип застежки | Молния |
| Ручки | Нет |
| Плечевой ремень | Да |
| Узоры и принты | Без узоров и принтов |
| Длина плечевого ремня | 1400 мм |
| Состояние | Новое |
| Упаковка средства | Пакетик |
| Пользовательские характеристики | |
| Доставка | да |
| большой асортемент | да |
| доступная цена | да |
| Гарантия | да |
Информация для заказа
- Цена: 1 000 ₴









