Сумка виготовлена зі штучної шкіри, застібається на блискавку
Сумка має два відділи, один великий і один маленький, перегородку на блискавці та 3 кишені, одна з яких на блискавці
На фасаді 2 кишені на блискавці та ззаду сумки кишеня на блискавці
Довжина ручки 47 см
У комплекті є ключниця
Розмір сумки 33*29*12 см
| Основні | |
|---|---|
| Тип сумки | Наплічна/Седельна |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Великий |
| Стиль | Класичний |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Колір | Бежевий ,чорний |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | Потайна кишеня на блискавці, 2 основних, Перегородка на блискавці, Відділення для дрібних грошей, Зовнішня кишеня на застібці, Відділення для телефону |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Одна |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Висота | 290 мм |
| Довжина | 330 мм |
| Ширина | 120 мм |
| Довжина ручок | 470 мм |
| Стан | Новий |
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Тип сумки | Наплечная/Седельная |
| Форма | Прямоугольная |
| Размер | Средний |
| Стиль | Casual |
| Материал | Искусственная кожа |
| Цвет | Черный |
| Жесткость | Мягкая |
| Тип застежки | Молния |
| Подкладка | Да |
| Ручки | Одна |
| Плечевой ремень | Нет |
| Узоры и принты | Без узоров и принтов |
| Состояние | Новое |
| Упаковка средства | Пакетик |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип | сумка женская |
| Пол | Женский |
| Доставка | да |
| большой асортемент | да |
| доступная цена | да |
| Гарантия | да |
Информация для заказа
- Цена: 1 000 ₴









