Жіночий шкіряний рюкзак міський прогулянковий рюкзачок з натуральної шкіри чорний Характеристики: Матеріал: натуральна шкіра; Якісна та міцна металева фурнітура; Висота: 31 см; Ширина: 27 см; Глибина: 14 см;
| Основні | |
|---|---|
| Вікова група | Доросла |
| Стать | Жіноча |
| Тип | Міський |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Колір | Чорний |
| Глибина | 14 см |
| Висота | 31 см |
| Ширина | 27 см |
| Кишені | Верхній |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Жіночий шкіряний рюкзак прогулянковий рюкзачок із натуральної шкіри чорний |
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Возрастная группа | Взрослая |
| Пол | Женский |
| Тип | Городской |
| Материал | Натуральная кожа |
| Цвет | Черный |
| Узоры и принты | Без узоров и принтов |
| Состояние | Новое |
| Форма | Прямоугольная |
| Пользовательские характеристики | |
| Доставка | да |
| большой асортемент | да |
| доступная цена | да |
| Гарантия | да |
Информация для заказа
- Цена: 2 300 ₴










