Якісний жіночий рюкзак міський прогулянковий рюкзачок для дівчат Кенгуру Стильний і модний жіночий рюкзак, ідеальний варіант для повсякденного використання, дуже зручний і практичний Характеристики Матеріал: якісна екошкіра; Висота: 32 см; Ширина: 26 см; Глибина на основі: 14 см; Лямки регулюються; Якісний жіночий рюкзак міський прогулянковий рюкзачок для дівчат Кенгуру Стильний і модний жіночий рюкзак, ідеальний варіант для повсякденного використання, дуже зручний і практичний Характеристики Матеріал: якісна екошкіра; Висота: 32 см; Ширина: 26 см; Глибина на основі: 14 см; Лямки регулюються;
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Доросла |
| Стать | Жіноча |
| Тип | Міський |
| Матеріал | Екошкіра |
| Колір |
Синій, червоний, рожевий |
| Глибина | 14 см |
| Висота | 32 см |
| Ширина | 26 см |
| Вага | 600 г |
| Стан | Новий |
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Возрастная группа | Взрослая |
| Пол | Женский |
| Тип | Городской |
| Материал | Искусственная кожа |
| Цвет | Черный |
| Узоры и принты | Без узоров и принтов |
| Состояние | Новое |
| Производитель | Doros |
| Пользовательские характеристики | |
| Форма | Прямоугольная |
| Тип сумки | городской |
| Доставка | да |
| большой асортемент | да |
| доступная цена | да |
| Гарантия | да |
Информация для заказа
- Цена: 1 300 ₴











