Характеристики:
-
Матеріал: якісна ПУ шкіра, відмінно тримає форму;
-
Є довга ручка на плече;
-
Брелок у комплекті;
-
Довжина: 30 см;
-
Ширина основи: 12 см;
-
Висота: 21 см;
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип сумки | Наплічна/Седельна |
| Форма | Трапеція |
| Розмір | Середній |
| Стиль | Класичний |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Колір | Чорний ,коричневий |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Дві |
| Плечовий ремінь | Так |
| Візерунки і принти | Геометричний візерунок |
| Висота | 210 мм |
| Довжина | 300 мм |
| Ширина | 130 мм |
| Довжина ручок | 160 мм |
| Довжина плечового ременя | 1200 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка засобу | Пакетик |
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Тип сумки | Деловая |
| Форма | Трапеция |
| Размер | Средний |
| Стиль | Универсальный |
| Материал | Искусственная кожа |
| Цвет | Черный |
| Жесткость | Средней жесткости |
| Тип застежки | Молния |
| Подкладка | Да |
| Ручки | Две |
| Плечевой ремень | Да |
| Узоры и принты | Без узоров и принтов |
| Длина плечевого ремня | 1200 мм |
| Состояние | Новое |
| Упаковка средства | Пакетик |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип | сумка женская |
| Пол | Женский |
| Доставка | да |
| большой асортемент | да |
| доступная цена | да |
| Гарантия | да |
Информация для заказа
- Цена: 1 200 ₴











