Жіноча лакова сумка слінг, Бананка сумка для дівчини, міні сумка багет під рептилію Зручна жіноча повсякденна сумочка з якісної шкіри, досить містка і практична. Характеристики Матеріал: Лакова Еко Шкіра (щільна, тримає форму); Довжина: 26 см; Ширина основи: 8,5 см; Висота: 23 см;
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип сумки | Крос-боді |
| Форма | Нестандартна |
| Розмір | Середній |
| Стиль | Класичний |
| Матеріал | Екошкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Лакова |
| Колір | різні |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Одна |
| Плечовий ремінь | Так |
| Візерунки і принти | Тваринні принти |
| Висота | 230 мм |
| Довжина | 260 мм |
| Ширина | 85 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка засобу | Пакетик |
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Турция |
| Материал | Искусственная кожа |
| Пол | Женский |
| Цвет | Разные цвета |
| Особенности | Регулируемый пояс |
| Состояние | Новое |
| Назначение | Для повседневной носки |
| Подкладка | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Форма | Полукруглая |
| Стиль | Молодежный |
| Размер | Малый |
| Тип сумки | Сумка-слинг |
| Доставка | да |
| большой асортемент | да |
| доступная цена | да |
| Гарантия | да |
Информация для заказа
- Цена: 1 000 ₴










