Жіноча сумка з віночком брелок стиль Зара чорна, сумочка для дівчат Zara з кісточкою Характеристики: Матеріал: високоякісна турецька екошкіра (щільна); Закривається на блискавку; Усередині 1 основне відділення та внутрішня кишенька на блискавці; Фурнітура: метал; У комплекті плечовий ремінь: еко шкіра на карабінах; Довжина плечового ременя: 120 см; Довжина: низ – 27 см, верх – 34 см; Висота: 24 см; Ширина на основі: 12 см;
| Основні | |
|---|---|
| Форма | Нестандартна |
| Розмір | Великий |
| Стиль | Класичний |
| Матеріал | Екошкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Колір | Чорний |
| Жорсткість | М'яка |
| Тип застежки | Блискавка |
| Підкладка | Так |
| Ручки | дві |
| Плечовий ремінь | Так |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Висота | 240 мм |
| Довжина | 270 мм |
| Ширина | 120 мм |
| Довжина плечового ременя | 1200 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка засобу | Пакетик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Жіноча сумка з віночком брелоком стиль Зара чорна сумочка для дівчат Zara з пензликом |
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Тип сумки | Деловая |
| Форма | Прямоугольная |
| Размер | Большой |
| Стиль | Классический |
| Материал | Искусственная кожа |
| Цвет | Черный |
| Жесткость | Мягкая |
| Тип застежки | Молния |
| Подкладка | Да |
| Ручки | Две |
| Плечевой ремень | Да |
| Узоры и принты | Без узоров и принтов |
| Длина плечевого ремня | 1200 мм |
| Состояние | Новое |
Информация для заказа
- Цена: 1 300 ₴









