Жіноча міні сумочка крос-боді DAISHU Кенгуру, маленька сумка багет чорна Характеристики: Матеріал: екошкіра; Довжина: 23 см; Ширина на основі: 12 см; Висота: 15 см; Якісна металічна фурнітура.
| Основні | |
|---|---|
| Тип сумки | Багет |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Малий |
| Стиль | Універсальний |
| Матеріал | Екошкіра |
| Вид шкіри | Екошкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Тиснена |
| Колір | Чорний |
| Жорсткість | М'яка |
| Тип застежки | Блискавка |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Немає |
| Плечовий ремінь | Так |
| Візерунки і принти | Геометричний візерунок |
| Висота | 150 мм |
| Довжина | 230 мм |
| Ширина | 120 мм |
| Довжина плечового ременя | 1200 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка | Пакетик |
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Материал | Искусственная кожа |
| Цвет | Черный |
| Подкладка | Да |
| Состояние | Новое |
| Стиль | Молодежный |
| Размер | Малый |
| Тип сумки | Кросс-боди |
| Пользовательские характеристики | |
| Доставка | да |
| большой асортемент | да |
| доступная цена | да |
| Гарантия | да |
Информация для заказа
- Цена: 1 100 ₴









