Замшева сумка жіноча чорна класична, сумочка велика натуральна замша Характеристики: Матеріал: натуральна замша + екошкіра преміум якості (тримає форму); Плечовий ремінь у комплекті; Максимальна довжина плечового ременя: 120 см; Висота: 29 см; Довжина: 26 см; Ширина основи: 11 см;
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Великий |
| Стиль | Класичний |
| Матеріал | Натуральна замша |
| Вид шкіри | Екошкіра |
| Колір | Чорний |
| Жорсткість | М'яка |
| Тип застежки | Блискавка |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Немає |
| Плечовий ремінь | Так |
| Візерунки і принти | без принтів |
| Висота | 260 мм |
| Довжина | 290 мм |
| Ширина | 110 мм |
| Довжина плечового ременя | 1200 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка засобу | Пакетик |
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Тип сумки | Наплечная/Седельная |
| Форма | Прямоугольная |
| Размер | Большой |
| Стиль | Универсальный |
| Материал | Натуральная замша |
| Цвет | Черный |
| Жесткость | Средней жесткости |
| Тип застежки | Молния |
| Подкладка | Да |
| Ручки | Две |
| Плечевой ремень | Да |
| Узоры и принты | Без узоров и принтов |
| Длина плечевого ремня | 1200 мм |
| Состояние | Новое |
| Упаковка средства | Пакетик |
Информация для заказа
- Цена: 1 400 ₴









