
Наручные часы с металлическим браслетом ailang
3 200 ₴
Показать оптовые цены- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: №201
- +380 (63) 035-30-45лайф
Дана модель годинника Ailang механічна з автопідзаводом. Перевагою годинників з автопідзаводом є те, що при струшуванні годинника маятник обертається та підзаводить механізм. Тому, коли ви носите годинник на руці та рухаєтеся, він додатково підзаводиться.
Всі циферблати працюють та відображають: години, хвилини, секунди, рік, місяць, дату, день тижня.
Безель функціональний. Він обертається в одному напрямку, щоб надійно виконувати свою функцію. За допомогою безеля, ви можете заміряти необхідні проміжки часу. Зубчастий край забезпечує зручне обертання.
Стрілки та годинні поділки мають люмінесцентне покриття, завдяки якому їх видно у темряві.
На браслеті встановлена комфортна та надійна застібка-метелик. Розмір регулюється під будь-яку руку, за допомогою зняття зайвих ланок.
Корпус і браслет годинника виготовлені зі сталі, що надає аксесуару масивності (вага 162 гр.) та солідності.
На модель діє гарантія 12 місяців.
| Діаметр корпуса | 42 мм |
| Товщина корпуса | 15 мм |
| Ширина браслета | 19 мм |
| Розмір | регулюється |
| Максимальний розмір | на обхват зап'ястя 22 см |
| Матеріал браслета та корпуса | сталь |
| Функції | години, хвилини, секунди, дата, день тижня, місяць, замір часу безелем |
| Механізм | механічний з автопідзаводом |
| Водонепроникність | побутова (3 атм) |
| Особливості |
- стрілки та поділки світяться у темряві |
Подарункова коробочка продається окремо, ціна - 70грн
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ailang |
| Страна производитель | Китай |
| Пол | Мужской |
| Тип | Классические часы |
| Тип механизма | Механический |
| Источник питания | Пружинный механизм |
| Циферблат | Аналоговый (Стрелочный) |
| Индикация | Метки (без цифр) |
| Формат времени | 12 часов |
| Стекло | Минеральное |
| Форма | Круглая |
| Материал | Нержавеющая сталь |
| Браслет/Ремешок | Стальной |
| Цвет браслета/ремешка | Серый |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Диаметр | 43 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Доставка | да |
| Доступная цена | да |
| Гарантия | да |
- Цена: 3 200 ₴










