Жіноча міні сумочка клатч стиль Луї Вітон чорна, маленька сумка на плече
Характеристики
Матеріал: Екошкіра (середня жорсткість, добре тримає форму);
Довжина: 19 см;
Висота: 15 см;
Ширина на основі: 7 см;
Довжина плечового ременя: 120 см (регулюється у менший бік);
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Малий |
| Колір | чорний |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 150 мм |
| Довжина | 190 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Стан | Новий |
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Тип сумки | Клатч |
| Форма | Прямоугольная |
| Размер | Малый |
| Стиль | Молодежный |
| Материал | Искусственная кожа |
| Цвет | Черный |
| Жесткость | Жесткая |
| Тип застежки | Магнит |
| Подкладка | Да |
| Ручки | Нет |
| Плечевой ремень | Да |
| Узоры и принты | Без узоров и принтов |
| Длина плечевого ремня | 1200 мм |
| Состояние | Новое |
| Упаковка средства | Пакетик |
| Пользовательские характеристики | |
| Доставка | да |
| большой асортемент | да |
| доступная цена | да |
| Гарантия | да |
Информация для заказа
- Цена: 1 000 ₴








