Представляємо вашій увазі жіночий сумка-рюкзак у бежевому кольорі, виготовлений з якісної плащової тканини. Цей компактний рюкзак з розміром 29*31*10,5 см поєднує стиль і функціональність. Рюкзак застібається на надійну блискавку, що забезпечує безпеку ваших речей.
Рюкзак має один основний відділ і три зручні кишені, одна з яких на блискавці, що дозволяє зручно організувати простір і зберігати дрібниці в порядку. Для додаткового комфорту та легкого доступу до важливих речей передбачено дві кишені на блискавці на фасаді рюкзака та 1 бокову кишенію на блискавці
| Основні | |
|---|---|
| Вікова група | Доросла |
| Стать | Жіноча |
| Тип | Міський |
| Матеріал | Тканина |
| Колір | Бежевий |
| Глибина | 10.5 см |
| Висота | 31 см |
| Ширина | 29 см |
| Кишені | Фронтальний, Бічні |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Стан | Новий |
.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Doros |
| Возрастная группа | Взрослая |
| Пол | Женский |
| Тип | Городской |
| Материал | Ткань |
| Цвет | Бежевый |
| Узоры и принты | Без узоров и принтов |
| Состояние | Новое |
Информация для заказа
- Цена: 900 ₴




