Чоловічий гаманець клатч в клітку, портмоне вертикальне довге
Характеристики:
Матеріал: якісна екошкіра;
Металева фурнітура;
Довжина: 18,5 см;
Ширина: 9 см;
Товщина: 1,5 см;
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Клатч |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стать | Чоловіча |
| Матеріал | Екошкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Рептилія |
| Кількість відділень для купюр | 2 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 11 |
| Кількість відділень для документів | Немає |
| Довжина | 185 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Толщина | 15 мм |
| Вага | 100 г |
| Стан | Новий |
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Тип | Кошелек |
| Расположение | Горизонтальное |
| Пол | Мужской |
| Материал | Искусственная кожа |
| Цвет | Черный |
| Состояние | Новое |
Информация для заказа
- Цена: 600 ₴









