Chanel жіноча модна сумка Шанель стьобана міні-сумочка
Характеристики:
Матеріал: екошкіра преміум якості;
Добре тримає форму;
Довжина: 24 см;
Ширина по основі: 8,5 см;
Висота: 16 см;
Ремінець: ланцюжок+вставка з екошкіри (максимальная довжина 140 см);
Якісна металева фурнітура.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип сумки | Клатч |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Екошкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Колір | чорний ,білий |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Магніт |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Немає |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 160 мм |
| Довжина | 240 мм |
| Ширина | 85 мм |
| Довжина плечового ременя | 1400 мм |
| Стан | Новий |
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Тип сумки | Деловая |
| Форма | Прямоугольная |
| Размер | Средний |
| Стиль | Классический |
| Материал | Искусственная кожа |
| Цвет | Белый |
| Жесткость | Средней жесткости |
| Тип застежки | Магнит |
| Подкладка | Да |
| Ручки | Нет |
| Плечевой ремень | Да |
| Узоры и принты | Клетка |
| Длина плечевого ремня | 1400 мм |
| Состояние | Новое |
Информация для заказа
- Цена: 1 300 ₴











