Сумка виготовлена зі штучної шкіри
Сумка має два відділи на блискавці, 2 кишені, одна з яких на блискавці
На фасаді сумка має 2 кишені на блискавці, позаду сумки є кишеня на блискавці
Довжина регульованих ручок 80 см
Розмір сумки 31*30*11,5 см
| Основні | |
|---|---|
| Тип сумки | Наплічна/Седельна |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Середній |
| Стиль | Класичний |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Колір | Сірий, бежевий, білий |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 2 основних, Відділення для дрібних грошей, Зовнішня кишеня на застібці, Потайна кишеня на блискавці, Відділення для телефону |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Дві |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Оздоблення та прикраси | Стрази |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Висота | 300 мм |
| Довжина | 310 мм |
| Ширина | 115 мм |
| Довжина ручок | 800 мм |
| Стан | Новий |
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Тип сумки | Наплечная/Седельная |
| Форма | Прямоугольная |
| Размер | Средний |
| Стиль | Классический |
| Материал | Искусственная кожа |
| Цвет | Светло-серый |
| Жесткость | Средней жесткости |
| Тип застежки | Молния |
| Подкладка | Да |
| Узоры и принты | Без узоров и принтов |
| Состояние | Новое |
| Упаковка средства | Пакетик |
| Тип | сумка женская |
| Пол | Женский |
| Пользовательские характеристики | |
| Доставка | да |
| большой асортемент | да |
| доступная цена | да |
| Гарантия | да |
Информация для заказа
- Цена: 1 000 ₴






