Характеристики:
Матеріал: натуральна шкіра;
Довжина: 18,5 см;
Ширина: 9,5 см;
Товщина: 3,3 см;
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Гаманець |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стать | Жіноча |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Бичина |
| Вид шкіри за способом обробки | Лакова |
| Колір | Червоний |
| Кількість відділень для купюр | 4 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Кількість прозорих відділень | Немає |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Кількість відділень для документів | Немає |
| Довжина | 185 мм |
| Ширина | 95 мм |
| Товщина | 33 мм |
| Вага | 150 г |
| Стан | Новий |
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Тип | Кошелек |
| Расположение | Горизонтальное |
| Пол | Женский |
| Материал | Натуральная кожа |
| Цвет | Красный |
| Расположение монетницы | Внутри |
| Состояние | Новое |
| Форма | Прямоугольная |
| Тип сумки | кошелек |
| Пользовательские характеристики | |
| Доставка | да |
| большой асортемент | да |
| доступная цена | да |
| Гарантия | да |
Информация для заказа
- Цена: 1 300 ₴








