Жіноча сумка на плече з брелоком, модна сумочка для дівчат із брелочком
Характеристики:
Матеріал: якісна та щільна екошкіра;
Довжина: 23 см;
Ширина за основою: 11,5 см;
Висота: 19 см;
Плечовий ремінь на карабінах у комплекті;
Якісна металева фурнітура.
| Основні | |
|---|---|
| Форма | Нестандартна |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Екошкіра |
| Колір | М'ятний, рожевий, чорний, кавовий |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Одна |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 190 мм |
| Довжина | 230 мм |
| Ширина | 115 мм |
| Довжина ручок | 80 мм |
| Довжина плечового ременя | 1200 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка | Пакетик |
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Тип сумки | Наплечная/Седельная |
| Форма | Прямоугольная |
| Размер | Средний |
| Стиль | Классический |
| Материал | Искусственная кожа |
| Цвет | Разные цвета |
| Тип застежки | Молния |
| Подкладка | Да |
| Ручки | Две |
| Плечевой ремень | Да |
| Узоры и принты | Без узоров и принтов |
| Длина плечевого ремня | 1200 мм |
| Состояние | Новое |
| Упаковка средства | Пакетик |
| Тип | сумка женская |
| Пол | Женский |
| Пользовательские характеристики | |
| Доставка | да |
| большой асортемент | да |
| доступная цена | да |
| Гарантия | да |
Информация для заказа
- Цена: 1 000 ₴










