Жіноча сумочка на плече Кенгуру, сумка для дівчат Еко шкіра клітинка
Характеристики:
Матеріал: екошкіра;
Довжина: 21 см;
Ширина на основі: 7 см;
Висота: 20 см;
Якісна металічна фурнітура.
| Основні | |
|---|---|
| Форма | Напівкругла |
| Розмір | Малий |
| Стиль | Класичний |
| Матеріал | Екошкіра |
| Вид шкіри | Екошкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Пресована |
| Жорсткість | М'яка |
| Тип застежки | Блискавка |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Одна |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 200 мм |
| Довжина | 210 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Довжина плечового ременя | 1200 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка засобу | Пакетик |
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Jacobs |
| Тип сумки | Клатч |
| Форма | Полукруглая |
| Размер | Средний |
| Стиль | Молодежный |
| Материал | Искусственная кожа |
| Цвет | Коричневый |
| Жесткость | Средней жесткости |
| Тип застежки | Замок |
| Подкладка | Да |
| Ручки | Одна |
| Плечевой ремень | Да |
| Узоры и принты | Геометрический узор |
| Длина плечевого ремня | 1200 мм |
| Состояние | Новое |
| Упаковка средства | Пакетик |
Информация для заказа
- Цена: 1 000 ₴











