Популярний жіночий рюкзак сумка міський, жіночий рюкзачок прогулянковий Кенгуру сумка-рюкзак, чорний та коричневий
Характеристики:
Матеріал: якісна екошкіра;
Сумка-рюкзак;
Висота: 30 см;
Ширина: 26 см;
Глибина: 13 см;
| Основні | |
|---|---|
| Стать | Жіноча |
| Тип | Міський |
| Матеріал | Екошкіра |
| Колір | Коричневий, чорний |
| Глибина | 13 см |
| Висота | 30 см |
| Ширина | 26 см |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Стан | Новий |
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Возрастная группа | Взрослая |
| Пол | Женский |
| Тип | Городской |
| Материал | Искусственная кожа |
| Цвет | Черный |
| Узоры и принты | Без узоров и принтов |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Форма | Прямоугольная |
| Тип сумки | городской |
| Доставка | да |
| большой асортемент | да |
| доступная цена | да |
| Гарантия | да |
Информация для заказа
- Цена: 1 100 ₴










