Маленька жіноча сумочка на плече Кенгуру, міні сумка для телефона
Характеристики:
Матеріал: якісна м'яка екошкіра;
Довжина: 13 см;
Ширина за основою: 7 см;
Висота: 18 см;
Плечовий ремінець на карабінах, регулюється за довжиною;
| Основні | |
|---|---|
| Форма | Овальна |
| Розмір | Малий |
| Матеріал | Екошкіра |
| Колір | Різні кольори |
| Жорсткість | М'яка |
| Тип застежки | Блискавка |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 180 мм |
| Довжина | 130 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Стан | Новий |
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Тип сумки | Сумка-планшетка/Полевая |
| Форма | Полукруглая |
| Размер | Малый |
| Стиль | Молодежный |
| Материал | Искусственная кожа |
| Цвет | Разные цвета |
| Жесткость | Средней жесткости |
| Тип застежки | Молния |
| Ручки | Одна |
| Плечевой ремень | Да |
| Узоры и принты | Без узоров и принтов |
| Состояние | Новое |
| Упаковка средства | Пакетик |
| Пользовательские характеристики | |
| Доставка | да |
| большой асортемент | да |
| доступная цена | да |
| Гарантия | да |
Информация для заказа
- Цена: 950 ₴











