Сумка виготовлена зі штучної шкіри, застібається на замок
Сумка має два відділи та перегородку на змійці
Ззаду сумки кишеня без застібки
Ремінь-ланцюжок завдовжки 135 см
Розмір сумки 24*16*7,5 см
| Основні | |
|---|---|
| Тип сумки | Клатч |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Середній |
| Стиль | Casual |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Колір | Сірий, беж ,синий |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Замок |
| Відділення | 2 основних, Перегородка на блискавці |
| Підкладка | Ні |
| Ручки | Немає |
| Плечовий ремінь | Так |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Висота | 160 мм |
| Довжина | 240 мм |
| Ширина | 75 мм |
| Довжина плечового ременя | 1350 мм |
| Стан | Новий |
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Тип сумки | Клатч |
| Форма | Прямоугольная |
| Размер | Средний |
| Стиль | Молодежный |
| Материал | Искусственная кожа |
| Цвет | Разные цвета |
| Тип застежки | Замок |
| Подкладка | Да |
| Ручки | Нет |
| Плечевой ремень | Да |
| Длина плечевого ремня | 1350 мм |
| Состояние | Новое |
| Упаковка средства | Пакетик |
Информация для заказа
- Цена: 800 ₴











