Характеристики
Матеріал: якісна натуральна шкіра;
Висота: 28 см;
Ширина за основою: 15 см;
Глибина за основою: 5 см;
Плечовий ремінь на карабінах (можна носити на обидві сторони);
Якісна металева фурнітура з гравіюванням;
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип сумки | Сумка-слінг |
| Форма | Нестандартна |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стиль | Класичний |
| Колір | Чорний |
| Вид шкіри за способом обробки | Флотар |
| Жорсткість | М'яка |
| Тип застежки | Блискавка |
| Кількість відділень | 2 |
| Підкладка | Так |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 280 мм |
| Довжина | 150 мм |
| Ширина | 50 мм |
| Стан | Новий |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стать | Чоловіча |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Призначення | Для повсякденного носіння |
| Підкладка | Так |
| Тип застежки | Блискавка |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип сумки | Сумка-планшетка/Польова |
| Ручки | Одна |
| Форма | Прямокутна |
| Стиль | Універсальний |
| Розмір | Середній |
| Користувальницькі характеристики | |
| Різні моделі | так |
| Доставка по Україні | так |
| Гарантія якості | так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 900 ₴









