
Шкіряний жіночий молодіжний рюкзак чорний на кожен день 94413
3 789 ₴
- В наявності
- Код: 94413
+380 (96) 754-60-64
київстар, вайбер, телеграм- +380 (63) 035-30-45Лайф
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Шкіряний жіночий молодіжний рюкзак чорний на кожен день 94413
Характеристики:
Виробник: TidinBag
Тип: Рюкзак
Розміри (см): 28 х 31 х 13
Колір: Чорний
Матеріал: натуральна шкіра
Структура:
- (1) одне основне відділення;
- кишені всередині;
- (1) одна зовнішня вертикальна кишеня на блискавці;
- (2) дві бічні зовнішні кишені на блискавці;
Опис:
Рюкзак на блискавці.
Основна ручка та два регульовані ремінці.
На лицьовій стороні рюкзака є накладна кишеня на блискавці. З боків теж є кишені.
Усередині основне велике відділення. Є кишенька для дрібниць на змійці та звичайна кишеня.
Місткий рюкзак із безліччю кишень, красивий, стильний, тримає форму, шкіра м'яка, але щільна, чудовий повсякденний варіант.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TIDING BAG |
| Країна виробник | Туреччина |
| Вікова група | Доросла |
| Висота | 31 см |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Глибина | 13 см |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стать | Жіноча |
| Стан | Новий |
| Тип | Міський |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 28 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 789 ₴










