
Жіночий гаманець клатч шкіра натуральна
1 400 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 422
+380 (96) 754-60-64
київстар, вайбер, телеграм- +380 (63) 035-30-45Лайф
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики:
Матеріал: натуральна шкіра;
Довжина: 20 см;
Ширина: 10 см;
Товщина: 2,5 см;
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Клатч |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стати | Жіноча |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Бичина |
| Вид шкіри за способом обробки | Тиснена |
| Застібка | Ремінець, Блискавка |
| Кількість відділень для купюр | 2 |
| Довжина | 200 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Товщина | 25 мм |
| Вага | 200 г |
| Стан | Новий |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Клатч |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стать | Жіноча |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Колір | Різні кольори |
| Застібка | Блискавка |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 400 ₴










