Велика жіноча замшева сумка Зара, сумочка з натуральної замші Zara
Характеристики:
Матеріал: натуральна замша + екошкіра преміум'якості (містить форму);
Довжина: 32 см;
Ширина за основою: 12 см;
Висота: 28 см;
Плечовий ремінь знімний, на карабінах, входить до комплекту;
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Великий |
| Стиль | Класичний |
| Матеріал | Натуральна замша |
| Вид шкіри | Екошкіра |
| Колір | Чорний,коричневий |
| Жорсткість | М'яка |
| Тип застежки | Блискавка |
| Підкладка | Так |
| Ручки | дві |
| Плечовий ремінь | Так |
| Візерунки і принти | без |
| Висота | 280 мм |
| Довжина | 320 мм |
| Ширина | 120 мм |
| Довжина плечового ременя | 1200 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка | Пакетик |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип сумки | Наплічна/Седельна |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Великий |
| Стиль | Універсальний |
| Матеріал | Натуральна замша |
| Колір | Чорний |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Одна |
| Плечовий ремінь | Так |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Довжина плечового ременя | 1200 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка засобу | Пакетик |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 500 ₴








