Сумка виготовлена з екологічної шкіри
Всередині два відділу і перегородка на блискавці Довжина ременя 120 см
Розмір сумки 19,5*15*6,5 см
| Основні | |
|---|---|
| Тип сумки | Клатч |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Середній |
| Стиль | Класичний |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Колір | Чорний |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Кнопки |
| Відділення | 2 основних, Перегородка на блискавці |
| Підкладка | Ні |
| Ручки | Одна |
| Плечовий ремінь | Так |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Висота | 150 мм |
| Довжина | 195 мм |
| Ширина | 65 мм |
| Довжина плечового ременя | 1200 мм |
| Стан | Новий |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип сумки | Наплічна/Седельна |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Середній |
| Стиль | Універсальний |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Колір | Чорний |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Магніт |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Одна |
| Плечовий ремінь | Так |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Довжина плечового ременя | 1200 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка засобу | Пакетик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | сумка жіноча |
| Стать | Жіночий |
| Доставка | так |
| великий асортемент | так |
| доступна ціна | так |
| Гарантія | так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 800 ₴









